Главная | Регистрация | Вход | RSSВторник, 10.12.2019, 22:31

ГУО "Дубровская средняя школа Пуховичского района"

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 45

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

На каникулах

План работы на восеньскія канікулы

ДУА “Дубраўская сярэдняя школа”

 

Дата

Мерапрыемства

Клас

Час правядзення

Адказныя

01.11.2019-06.11.2019

Работа аздараўленчага лагера з дзённым знаходжаннем

1-7

па асобнаму плану

Банько Т.В.

01.11.2019

Экалагічная экскурсія “Па родным краі”

Конкурсная праграма “Музычны калейдаскоп”

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны эрудыт”

Аб’яднанне па інтарэсах “Кніга запрашае ў падарожжа”

1-4

5-7

10.00

11.00

12.00-13.30

9.00-9.45

Амінуліна М.Р.

Усава А.В.

Усава А.В.

Глінская Т.А.

 

02.11.2019

Гульня па станцыях “Калі агонь вораг”

Экскурсія ў пажарную часць аг.Дубраўка

Аб’яднанне па інтарэсах “Спартыўныя гульні”

Аб’яднанне па інтарэсах “Майстар”

Удзел у другім этапе рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Матэматыка”

1-4

5-11

 

 

8

9.30

11.30

8.30-10.00

10.00-12.00

9.00

Прымак М.Э.

Банько Т.В.

Нікіцін В.В.

Сарачынскі А.Г.

Аляксандрава М.А.

04.11.219

Турнір знаўцаў прыроды роднага краю

Інтэлектуальная гульня «Па старонках школьных падручнікаў»

Інтэлектуальная гульня “Веды - сіла”

Экскурсія ў Батанічны сад (г.Мінск)

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны эрудыт”

1-4

5-7

 

8-11

7

 

10.00

11.00

 

12.00

9.00

9.00-9.45

Прымак М.Э.

Аляксандрава М,А.

 

Міхнавец К.М.

Бародзіч Г.А.

Усава А.В.

05.11.2019

КТС “Чароўны пэндзлік”

Псіхалагічны трэнінг “Формула поспеху”

Вусны часопіс “У свеце прафесій”

Экскурсія ў музей Вялікай Айчыннай вайны

Аб’яднанне па інтарэсах “Рэпарцёр”

1-4

5-7

8-11

5

10.00

11.00

12.00

9.00

9.00-10.30

Паўлоўская Н.І.

Зянкевіч С.Я.

Банько Т.В.

Аляксандрава М.А.

Грыгор'ева М.Ф.

06.11.2019

Дыскатэка «Рытмы восені»

Удзел у абласной інтэлектуальнай гульні «Восень-2019»

Спартыўныя спаборніцтвы па баскетболе

Спартыўныя спаборніцтвы па валейболе

1-4

5-9

 

5-7

8-11

10.00

9.00

 

11.00

12.00

Паўлоўская Н.І.

Усава А.В.

 

Нікіцін В.В.

Нікіцін В.В.

08.11.2019

Інтэлектуальная гульня «Вясёлкавыя страсці»

Дзень прафесій. Сустрэча з бібліятэкарам аг.Дубраўка

Аб’яднанне па інтарэсах “Кніга запрашае ў падарожжа”

1-4

5-11

 

 

10.00

11.00

 

9.00-9.45

Шынкарэвіч Т.А.

Бародзіч Г.А.

 

Глінская Т.А.

09.11.2019

Рухомыя спартыўныя гульні

Спартыўныя спаборніцтвы «Са спортам сябраваць – здаровым быць»

Аб’яднанне па інтарэсах “Спартыўныя гульні”

1-4

5-11

9.30

10.00

 

9.30-10.00

Амінуліна М.Р.

Нікіцін В.В.

 

Нікіцін В.В.

10.11.2019

Наведванне тэатра Я.Купалы

Экскурсія ў музей М.Багдановіча

8, 9

11.30

Грыгор’ева М.Ф.

Міхнавец К.М.

 

Вход на сайт
Календарь
«  Декабрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архив записей

Copyright MyCorp © 2019
uCoz